Srpen 2012

Lidská mysl - Fascinující věc

29. srpna 2012 v 11:19 | Dyamond-Girl |  Som Čarovná :D
Konečně jsem se dostala k dalšímu článku...článek na téma :

Tajemná, lidská mysl


Podtitulem tohoto článku by mohlo být téma ,,mozek'', protože v něm lidská mysl spočívá. Mozek je nepředstavitelně složitý orgán, který obsahuje několik miliard buněk. Kdyby naše tělo nemělo tento základní orgán, nemohli by jsme zhola existovat.
V mozku je soustředěna naše mysl, pocity, vzpomínky i základní reflexy. Pomocí mozku přemýšlíme, uvažujeme, cítíme a řídíme se jím. S trochou nadsázky by se dalo říct ,,náš mozek, náš pán'', protože celé naše tělo ovládá právě on. Už to, že dýcháme a žijeme vůbec je zásluhou mozku. Z něj se řídí celé naše tělo a naše představy, myšlenky, úvahy, životní funkce - i ty ovládá mozek.
Vezměme si například jízdu do školy autobusem. Lidé, co jedou s námi, myslí na naprosto odlišné věci, osoby a podobně . Každý člověk má svůj vnitřní, myšlenkový svět, do kterého mu druzí nevidí. Jeden uvažuje nad tím, jestli zamkl po svém odchodu z bytu dveře, druhý se strachuje o svého nemocného partnera a jiný si představuje, kam by jel na dovolenou. Jen si představme, jaký by to byl zmatek, kdybychom spojily už jen tyto tři mysli. Naprosto nemožné, protože každý člověk je sám sebou, má svou mysl, sny a životní cíle.
Co to tedy ta mysl vlastně je? Podle toho, jakou definici jsem vyhledala na Googlu, je to soubor rozumu, vnímání, vůle, paměti, představivosti a cítění. V mozku máme různá myslová centra do kterých bychom toto vše mohli zažadit. Když se ale zamyslíme už nad tím co do sebe zařazuje například podobor mysli rozum, vznikne nám nepřeberné množství dejme tomu činností, ve kterých rozum používáme. Kdybychom tedy takto měli rozebírat celou lidskou mysl, ta naše na to asi stačit nebude...
Vědci se snaží zkoumat mysl už po staletí, ale dozvědět se vše o tomto jedinečném lidském faktoru bude trvat ještě další stovky let. Lidská mysl je úžesný orgám našich přestav, citů a ostatního. Naše mysl je neustále opředena rouškou tajemství, která budeme objevovat určitě ještě mnoho let.
Dyamond-Girl

Neonové pramínky do vlasů..

25. srpna 2012 v 15:48 | Dyamond-Girl |  Fashion :D
Drdol není jen účes pro večírky, hodí se jak do školy tak na párty a když do něj vpletete i neonový pramínek oživíteho natolik že se lidi budou za vámi otáčet :)

pramínky můžete vplést jak do blond vlasů ( kde budou mnohem výraznější ) tak i do hnedých a černých vlasů.

Neonové barvy v účesu vyniknout nejvíce. Zkuse růžovou, modrou, zelenou, červenou, ale také žlutou nebo oranžovou. Neonové prameny ve vlasech mohou dokonale doladit vaše oblečení v neonových barvách.

007. Oscar de la Renta - neonove vlasy 2012

Tak co nemám pravdu ? Navíc je to moderní..;D
Dyamond-Girl

5Angels...♫

21. srpna 2012 v 14:29 | Dyamond-Girl |  Som Čarovná :D
5Angels


Tak co jakej máte názor na 5angels..? Já bych řekla že nejsou špatný ale zas tak až moc je nemusím co vy ..? :D

5Angels - 4 world domination


Do komentářu pište vaše názory na ně, přímám dobré tak špatné :D

Dyamond-Girl

Jsem zase Zpět :D

16. srpna 2012 v 19:46 | Dyamond-Girl |  Som Čarovná :D
Ahoj, jsem zpět z tábora :D tímto vám chci říc že už budu obíhat a dávat články min. 2 do tejdne :D
No a jak jste se tu měli vy když jsem tu nebyla ? :D
Ptala jsem se vás na téma článku a nic moc jste nepsala :/ chápu že nápady došli mě taky ale přece se ještě nějaké najdou ne ? :D Víte co mě popadlo...dát si do ucha tunel.. :D jsem blázen cháputo jenže mě se to nějak zalíbilo a prostě si ho dám ještě někde sehnat roztahovák a hotovo :D No ale každopádně vám budud dávat podrobný info. jak se to vyvíjí :D

CO NA NĚ ŘÍKÁTE..?A CO ŘÍKÁTE NA TUNELY..?


Piercing Silikonový tunel do ucha TN01034
Wanna be Affs* ? ZDE ____ Reklamy ZDE
Ohodnotit blog ? ZDE ________ Aff* ZDE