Září 2012

Radím /0.4/ - Moustache tričko ♥

29. září 2012 v 20:11 | Dyamond-Girl |  Radím..! :D

Takže další tzv. ''razení'' bude jak si vyrobit Moustache tričko, určitě pomůže k tomu jak ušetřit atd.. :D

Budeme potřebovat :
*tričko/jakékoli barvy, to už záleží na vašem vkusu;) /,
*barva na textil - opět je jedno, jakou barvu si zvolíte, je to jen a jen na vás;).. *šablona - šamblonu si můžete vyrobit samy, vytisknout nebo obkreslit. já jsem si ji osobně radši obkreslila :D, moje vlastní šablona by dopadla totiž katastrofálně :D.. *štětec, houbička - štětec nebo houbičku na malování. mě víc vyhovuje houbička, nemusíte se s tím tolik patlat a je to jednodušší;).. *podložka
- podložku si dáte pod tričko, až ho budete barvit.. myslím, že by bylo zbytečné, zkazit ho tím, že se vám knírek obtiskne na druhou stranu;).

Šablonka :

Tady je návod na videu, není sice moje ale kdybych to měla vysvětlovat dopadlo by to katastrofálně :D
Dyamond-girl

Jmenovka od Simix :D

28. září 2012 v 20:16 | Dyamond-Girl |  Som Čarovná :D


Za hádanku kterou jsem uhodla jsem si vysloužila jmenovku ;D

Welcome Phrase
Jaký máte na ní názor ? Made by: Simix


Martin Harich

28. září 2012 v 10:11 | Dyamond-Girl |  Celebrity :)

Martin Harich

Martin Harich je nový objev hudebního světa. Svoje štěstí zkusil i v Česko - Slovenské SUPER STAR. Narodil se na Slovensku v Liptovském Mikuláši a je mu 16 let. Je ve znamení panny a tvoří člena v hudební skupině Musitany Hope. Hraje na kytaru a hudební skupina Musitany Hope vznikla na osmiletém Gymnáziu, kam Martin chodí. Mezi jeho nejslavnější písničky patří Nezvestná.
Tak co jakej máte na něho názor ? Líbí se vám ? Kterou písničku od něj máte nejradči ? :))

Paparazzi jsou všude :D 1D

26. září 2012 v 18:58 | Dyamond-Girl |  Celebrity :)

Jak je vidět paparazzi nikdy nespí :D Tohle už delší dobu koluje po netu, ale ke mě se to dostalo teprve teď :D


Chudáci :D Dyamond-girl

Harry Potter :D

24. září 2012 v 10:00 | Dyamond-Girl |  Kusowky ;)

Když teďkon dávají v TV Harryho Pottera tak vám semka přidám kusowky, k dílu co nedávno dávali Harry Potter a Vězen z Azkabanu :DJak se vám líbí ? xD

Radím /0.3/ - krásné nehty :)

22. září 2012 v 15:12 | Dyamond-Girl |  Radím..! :D

Krásné přírodní nehty ? Žádný problém..!

...Jde to vůbec? Mít pěkné ruce a nehty i bez ,,umělotin'' a gelových nehtů...
JDE! Tady je pár tipů, jak oslnit na první pohled upravenými nehty.

ČTYŘI ZÁSADY PRO KRÁSNÉ NEHTY
1) nikdy si nehty, ani kůžičku kolem nich neokusuj - tohoto zlovyku se zbavíš třeba tak, že budeš žvýkat žvýkačky (pozor, při vyučování to není dobrý nápad)

2) nehty nikdy nezastřihávej tupými nůžtičkami, nehet se tím může lehko poškodit a roztřepit

3) špína pod nehty není vůbec dobrá vizitka, stačí speciální (takzvané ,,růžové dřívko'', to je taková špejlička, kterou nečistoty pod nehty hravě odstraníš)

4) když si nehty lakuješ, vždy postupuj od nehtové kůžičky až ke konci nehtu (je to šikovnější způsob než naopak a navíc pak nebudeš mít přebytky laku po nehtech)

LAKOVÁNÍ NEHTŮ BAREVNÝMI LAKY
Ještě před tím, než se pustíš do lakování, je důležité nehty očistit, zastříhnout (případně zapilovat) a odstranit odlakovačem předešlý lak. Pokud používáš hodně sytý lak, je dobré nanést na nehty podkladovou vrstvu, aby se ti neobarvili. Pro podkladovou vrstvu je ideální průhledný, výživný či zpevňovací nebo vyhlazovací lak na nehty. Po aplikaci a zaschnutí podkladového laku aplikuj barevný lak.
Podkladový lak se užívá pro vyhlazení nerovnosí nehtů, jejich výživu a ochránění před obarvením nehtu.
Asi každá jsme už zažila tu situaci. Krásný, modrý lak - no prostě něco úžasnýho. Jak to tak chodí, za čas se oloupe... Sáhneš po odlakovači a ouvej . Modrý lak je sice pryč, ale stejně máš namodralé nehty jako mrtvola. Podkladový lak je zkrátka taková ,,pojistka''.
PRŮHLEDNÉ LAKY NA NEHTY
Průhledné laky na nehty se prodávají jak normální, tak i výživné. Průhledný lak na nehty má oproti výživnému jen jeden úkol, lesk nehtů. Výživný lak na nehty má za úkol tvé nehty zpevnit, dodat jim lesk, předejít jejich třepení a dodat jim vitamíny. Po výživném laku sáhni v případě: lámavých a roztřepených nehtů, nerovnosti nehtů a můžeš ho použít jako podkladový lak a dodat tak nehtům ochranu před obarvením + vitamíny v jednom. Průhledný lak použij jako ochranu jiného laku před odloupáním, nebo jen pro lesk nehtů.

OZDOBY NA NEHTY
Možností zdobení nehtů je dnes nepřeberné množství. Existují samolepky na nehty, lepící proužky na nehty, třpytky a kamínky na nehty, laky co třpytky obsahují... Asi nejběžneji používanými jsou laky se třpytkami. Pozor, hůře se odlakují, musíš použít větší množství odlakovače, než u klasických laků. U nálepek na nehty je lepší je po aplikaci přelakovat průhledným lakem (hned tak se totiž neodloupnou). Při odstraňování nálepek nejprve odloupni nálepky a pak odlakuj lak.
Dyamond-Girl

Srdíčka od Křupky xD

21. září 2012 v 11:00 | Dyamond-Girl |  Som Čarovná :D
Jak se vám líbí ? ♥
Made by : Křupka

Pod maskou..

19. září 2012 v 11:00 | Dyamond-Girl |  Som Čarovná :D

Konečně jsem se uráčila napsat další článek :D

Pod maskou


Význam tohoto slovního spojení je ten, že se navenek člověk tváří jinak, než jaký doopravdy je. Ruku na srdce, kdo jsme si alespoň jednou v životě nevyzkoušeli aspoň na 5 minut ,,žít pod maskou...'' Já budu upřímná, ano, jednou jsem to zkusila ale neměla jsem z toho dobrý vnitřní pocit. Žít pod maskou, je jako když by člověka něco ovládalo. Většinou to bývá okolí, banda namyšlených a oblíbených slečinek, okolo kterých se motají hromady kluků (přesně takových jaké jsou tyto holky samy). Chceš si někoho najít a tak si nasadíš masku perfektně vypadající holčiny bez jakékoliv chybičky. Myslíš, že na tu přetvářku nikdo nepřijde? Lidé, kteří se skrývají pod maskou dokonalosti jsou sami nedokonalý až běda. Jsou to lidé bez srdce, duše a citů. Mají spousty kamarádů, až na to že falešných, koupených a stejných, jako jsou oni sami - zkažených.
Životem pod maskou si člověk akorát odradí svoje upřímné přátele a lidi, kteří to s ním myslí opravdu dobře. Je otázkou času, za jak dlouho na to ten dotyčný přijde, někdy na to nemusí přijít vůbec a je to akorát chyba jeho samého. Je tedy lepší mít tisíce falešných přátel, kteří ti pomocnou ruku nepodají, ani když je o to požádáš na kolenou? Nebo je lepší mít - byť jednoho dobrého přítele, který by za tebe dal i život? Je to na každém, co si zvolí. Jestli žít pod hromadou přetvářek, nebo být obyčejným člověkem z chybami, ale čistým srdcem...

Dyamond-girl

Zabitý...:D

16. září 2012 v 11:56 | Dyamond-Girl |  Som Čarovná :D


Google: "Já najdu všechno!"
Wikipedia: "Já vím všechno!"
Facebook: "Já znám všechny."
Internet: "Beze mě, jste v pr*eli."
Elektřina: "Tak se uklidníme, jo?!"
:DDD


Radím /0.2/ - jak na zmrzku :P

15. září 2012 v 9:15 | Dyamond-Girl |  Radím..! :D

MALÝ RECEPTÁŘ
NA
DOMÁCÍ ZMRZLINY

ČOKOLÁDOVÁ ZMRZLINA
Vhodná na kopečkovou i do tvořítek nanuků
Ingredience: 0,5 l mléka
2 tabulky malé čokolády na vaření či 1 velké
lžička kakaa
12 dkg moučkového cukru
Postup: do půl litru mléka přidáme najemno nastrouhanou čokoládu, přidáme cukr
a lžičku kakaa. Nalijeme do kastrolu a povaříme asi 2 minuty. Necháme vychladnout a přelijeme do krabičky ( v případě že chceme zmrzlinu kopečkovou) nebo do tvořítek na nanuky. Dáme zmrazit a zkonzumujeme. Trvanlivost je asi 14 dní bez změny chuti v důsledku vyschnutí. TIP: můžeme si vytvořit i kornoutky, recept na ně najdeme v této příručce.

CITRONOVÁ ZMRZLINA
Vhodná zejména na nanuky
Ingredience: 35 dkg cukru
2 citrony
voda - celkem je zapotřebí půl litru
Postup: do hrnce dáme vařit čtvrt litru vody a do ni nasypeme cukr. Přidáme kůru z jednoho citronu. Necháme vychladit. Do vychladlé směsi dáme šťávu ze dvou citronů a čtvrt litru studené vody, pokud chceme smetanovější příchuť dáme místo vody mléko.

POMERANČOVÁ ZMRZLINA
Vhodná spíše na nanuky
Ingredience: 25 dkg cukru
jeden a čtvrt litru vody
1 pomeranč
1 citron
Postup: 25 dkg cukru dáme vařit do čtvrt litru vody, přidáme kůru z pomeranče.
Do vychladlé směsi dáme šťávu z citronu a pomeranče a přidáme litr vody. Necháme vychladnout a procedíme. Nalijeme do tvořítek na nanuky a dáme zmrznout.
JAHODOVÁ ZMRZLINA
Vhodná na kopečkovou i do tvořítek nanuků
Ingredience: 250 g měkkého tvarohu
500 g čerstvých jahod
4 lžíce tekutého medu
moučkový cukr podle chuti
Postup: omyté jahody zbavíme stopek a spolu s tvarohem a medem rozmixujeme. Podle chuti přidáme moučkový cukr a dáme zmrazit.
CITRONOVÝ SORBERT
Vhodná zejména na vaničkovou zmrzlinu
Ingredience: 200 g cukru
200 ml vody
200 ml citronové šťávy
Postup: v kastrolu přivedeme k varu vodu a přisypeme cukr. Stlumíme plamen a vaříme cca 5 minut. Jakmile je voda čirá, přidáme šťávu a promícháme. Dáme vychladnout a zmrazíme.

KORNOUTKY NA ZMRZLINU
Pochopitelně vhodné jen na kopečkovou
Ingredience: 11 dkg polohrubé mouky
17 dkg moučkového cukru
3 vejce
máslo na vytření plechu
vařečka na svinutí kornoutků
Postup: utřeme mouku, cukr a vejce do pěny. Plech potřeme máslem a nalijeme směs. Pečeme do zrůžovění na 180 stupňů. Za tepla pomocí vařečky svineme do kornoutků a necháme vychladnout. Do kornoutků servírujeme zmrzlinu. Kornoutky skladujeme v krabičce, v žádném případě nedáváme do lednice - tam by kornoutky zvlhly.


Diplom za Bleskovku :))

12. září 2012 v 13:00 | Dyamond-Girl |  Som Čarovná :D


Získala jsme diplom za bleskovku od LuCa tak tady je :))Moc děkuji, je pěknej ;)*

Pobavilo :DD

10. září 2012 v 12:02 | Dyamond-Girl |  Kusowky ;)
..Krása..

6. září 2012 v 12:51 | Dyamond-Girl |  Som Čarovná :D
Máme tu další článek tentokrát na téma...

Krása


Téma ,,krása'' řeší v náctiletém věku každá z nás, přinejmenším 3x denně mrkneme do zrcadla, jestli se nám nerozmazala řesenka a jestli máme ty vlasy obstojné...

Když se ale člověk zamyslí nad tématem krása do hloubky, tak už neuvažuje jen nad krásou fyzickou, ale i duševní. Nad tím, jak se k němu druzí chovají, jak by chtěl aby se k němu chovali a podobně. Holka může být miss world a v srdci může být chladná a bezcitná. Rozhodně se neodvažuji tvrdit, že je toto pravidlem a nemohu soudit modelky, které ani neznám, maximálně jenom z televize, ale jistě tušíte, co tím chci říct.
Když už se zastavíme právě u tématu modelky a jejich srdce, tak se říká že svět modelingu je tvrdý a když se chcete prosadit, musíte mít ostré lokty a jít si za svým. Dle mého názoru je to pravda, protože když uvážíme množství dívek, co se chtějí stát modelkami, je to v celku logické... No ale abychom nezůstali jen u tématu modelek, protože je spousta lidí, co modelky či modelové nejsou a každý z nich má různou povahu a pohled na svět kolem sebe, případně na nás.
Lidé se dělí podle různých psychologických typologií na introverty a extraverty a mnoho a mnoho jiných skupin a podobně. Vždy, když poznáváme nějakého člověka, dáme na první dojem, který je u mnoha lidí rozhodující. Určitě se nejprve zaměříme na fyzický vzhled a částečně se řídíme i pravdlem, že šaty dělají člověka. Pak je také důležité, jakým stylem s námi druhý komunikuje. Zda se nám dívá do očí, nebo zírá do dáli. Jestli pořád užívá jedno slovo do kola, drmolí, nebo mluví plynule a užívá rozmanitá slovní spojení.
Podle tohoto prvního dojmu ovšem nemůžeme posuzovat vnitřní krásu člověka, je třeba ho více poznat, strávit s ním chvíle o samotě ale i mezi více přáteli, abychom mohli usoudit jak se chová ve větším a naopak menším kolektivu. Lidé se v malých skupinách lépe poznají a jsou povětšinou sami sebou a ve skupině více přátel se snaží udělat větší dojem a občas to zachází až do fáze, kdy si hrájí na to, co doopravdy nejsou. Zkrátka a dobře, vnitřní krásu člověka poznáme až po určité době a usoudíme jí podle jeho chování. Pravda je, že alespoň částečně důležitá, je i krása vnější a však ta duševní, má omnoho větší cenu...

Doufám že se článek líbil :)) Dyamond-Girl

Radím /0.1/ - zplihlé vlasy

3. září 2012 v 12:54 | Dyamond-Girl |  Radím..! :D
Jak jste si jistě všimly založila jsem novou rubriku pod názvem Radím..! :D budu v ní dávat různé typy jak se zkrášlit,zvětliš oběm vlasů, ale taky jak na kluky a třeba jak si uvřit něco dobrého :D Jako první ''razení'' bude jak na zplihlé vlasy :))

Máš zplihlé vlasy ? Tak tohle je něco pro tebe ;)


...Medová kůra proti zplihlým vlasům...
Vezmi si hrníček, dej do něj jedno vajíčko,vrchovatou čajovou lžičku medu a dvě polévkové lžíce olivového oleje
Všechno důkladně promíchej,poté vmasíruj do umytých vlasů a nech cca 15minut působit poté důkladně umyj vlažnou vodou.
Očekávej přímo snový výsledek.


Med vám zlepší imunitu.

Dyamond-Girl

Kusowky - Vampire diaries*

2. září 2012 v 12:44 | Dyamond-Girl |  Kusowky ;)
Kusowky na téma Vampire diaries ( Upíří deníky) Jak se vám líbí ? :)) :DDyamond-Girl
Wanna be Affs* ? ZDE ____ Reklamy ZDE
Ohodnotit blog ? ZDE ________ Aff* ZDE